Ремонт газових котлів Ariston (Аристон) в Києві

Компанія Ariston була заснована в 1975 році італійцем Витторио Мерлони. Успіх компанії Ariston обумовлений тим, що компанія на чолі з Витторио Мерлони враховують усі потреби своїх покупців. За об'ємами продажів компанія Ariston входить в трійку лідерів компаній, що займаються продажем побутової техніки.

Італійська компанія Ariston займається випуском газових котлів з середини 70-х років. Різноманіття котлів Ariston досить велике, але велику любов серед покупців завоювали газові двоконтурні котли. Адже в одній техніці передбачається як гаряче водопостачання, так і обігрів приміщень.

Ariston

На жаль техніка ламається і газові котли не виключення. До появи проблем в роботі газових котлів може привести ряд різних чинників :

1.Електрика.

Проблема із стабільною роботою електромереж для дуже багатьох регіонів, для віддалених сіл і всіляких дачних селищ залишається актуальною і до цього дня. Сучасні котли оснащені великою кількістю програм, різними засобами автоматизації і скачки напруги в електромережах згубно позначаються на роботі котла в цілому. Для того, щоб котел працював справно і без перебоїв, краще встановити стабілізатор напруги.

2.Вода.

Низької якості жорстка вода може привести до псування теплообмінника. Заміна теплообмінника дуже витратна процедура. Щоб цього не сталося, треба встановити спеціальні фільтри, а краще всього працює повноцінна система очищення води. З системою очищення води котел пропрацює максимально довго.

3.Монтаж.

Монтаж. Монтаж і підключення котлів треба довіряти професійним майстрам. Помилки при монтажі можуть призвести до сумних наслідків. Не варто економити на установці устаткування майстрами і пробувати проводити установку своїми силами.

Типові поломки газових котлів Ariston

Запах газу. Якщо Ви виявили запах газу, тоді негайно відключіть котел і відкрийте вікно для провітрювання. Для виявлення і усунення причини запаху газу викличте фахівця. Самостійний ремонт може призвести до сумних наслідків.

Поломка датчика горіння. Якщо зламався датчик горіння або патрубок подання газу, тоді треба відключати котел до повного його охолодження і провітрити приміщення. Якщо при повторному включенні проблема не зникне, тоді потрібно буде викликати ремонтників для очищення вентиляційного каналу.

Ariston

Перегрівання котла. Перегрівання котла дуже часте явище. Причиною може послужити засміченість теплообмінника або несправність засобів автоматизації. Несправність засобів автоматизації краще довірити професіоналам. Почистити теплообмінник можна і самостійно. Для цього його треба зняти з котла і очистити за допомогою металевої щітки, якщо теплообмінник з нержавіючої сталі, або металевим скребком (для чищення посуду), якщо теплообмінник з міді.

Несправності вентилятора наддування. Часта проблема у вентиляторах - це підшипники. Якщо Ви помітили, що вентилятор котла перестав розвивати потрібну кількість оборотів, постарайтеся швидко знайти і усунути причину поломки. Для цього треба зняти задню частину вентилятора, дістати статор і змастити підшипники. Для змазування підійде і машинна олія, але по можливості краще використати для цього якісніший вуглецевий склад з термостійкими властивостями. Також проблема може полягати в міжвитковому замиканні. В цьому випадку краще здати в ремонт для заміни обмотки в статорі або замінити на новий.

Котел вимикається. Котел може мимоволі відключатися з кількох причин. Найчастіше це відбувається унаслідок виходу з ладу датчика горіння або забруднення газового патрубка.Патрубок можна зняти, промити водою, почистити, наприклад, ватною паличкою, просушити і поставити на місце. Якщо ця процедура не допомогла, тоді викликайте кваліфікованого майстра.

По цих і іншим поломкам Ви можете викликати нашого майстра по номерах телефонів : +38 050 487 83 74, +38 067 326 27 66, +38 050 615 32 08.

Працюємо по всіх районах Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і передмістя.