Ремонт газових котлів Beretta в Києві

Компанія Beretta з початку своєї основи в 1969 році займається випуском опалювальних котлів. Перші котли працювали на гасі і дизельному паливі. Ці котли були дуже затребувані у віддалених районах, що дозволило завоювати велику популярність в Італії. А з 1973 року компанія починає випуск газових котлів. Досконала якість продукції Beretta досягається завдяки використанню якісних матеріалів і багаторічному досвіду у виробництві опалювального устаткування.

Якщо розглядати модельний ряд газових котлівBeretta , призначених для побутового використання, то на ринку представлені наступні серії устаткування :

-BOILER;

-CITY;

-EXCLUSIVE;

-CIAO.

Beretta

Більшість випадків несправностей газового котла Beretta :

1).відсутність полум'я і блокування роботи по сигналу датчика;

2).вихід з ладу системної плати;

3).вихід з ладу системної плати;

4).несправності датчиків, які електронна система визначає самостійно;

5).недолік тиску подання води.

Найчастіша проблема, коли котел не включається.В цьому випадку знадобиться:

1.Перевірка димаря, точніше, системи зовнішнього забирання повітря. При необхідності прочистити димар.

2.Причиною може бути вкрай низька напруга в мережі електроживлення. Аналогічно впливає сильне перевищення максимуму напруги. Радимо встановлювати стабілізатор.

3.Частенько на датчик нагріву димаря впливає конденсат, що утворюється при проходженні вихлопних газів. В цьому випадку треба або міняти розташування димаря, або ізолювати його зону, розташовану близько до датчика.

4.Досить випадків спрацьовування датчика відсутності тяги у разі покриття інеєм вихідного отвору димаря. Воно утворюється при початку роботи, в результаті котел зупиняється, хоча буквально 5 хвилин тому прекрасно пройшов фазу розжига і начал нагріваючи.

5.Вихід з ладу реле плати управління відбувається украй рідко. Якщо не вдається ліквідовувати проблему аварійної зупинки котла простими методами, то причина, швидше за все, в датчику системи гарячого водопостачання. При виході з ладу датчика потрібно буде його замінити.

На котлах Beretta Ciao встановлений рідкокристалічний дисплей, на якому відображаються і режим роботи котла, і коды помилок, які вказують на поломку.

А01 -Цей код несправності вказує на відсутність полум'ю. На дисплеї висвічується два символи. Перекреслене полум'я і дзвінок.

А02 -Котел не включається через несправність граничного термостата. На дисплеї висвічується дзвінок.

А03 -Спрацював термостат димових газів. На дисплеї висвічується дзвінок.

А04 - Котел зупиняється за свідченнями гідравлічного прессостата. На дисплеї символ дзвінок.

А05 -Поломка датчика NTC ГВС. На дисплеї символ дзвінка.

А06 - Датчик NTC опалювання несправний. На дисплеї символ дзвінок.

Е011 -Поява неправдивого полум'я. На дисплеї символ дзвінок.

ADJ - Цей код несправності показує проблеми в електронних налаштуваннях мінімальної і максимальної потужності. На дисплеї символ дзвінок.

Котел Beretta City обладнаний лампочками, а також дисплеєм, на якому висвічуються можливі помилки. Два світлодіоди, встановлених на центральній панелі управління, налаштовані на повідомлення про можливі несправності.

1.Зелена лампочка моргає з періодичністю 1 раз за 3,5 секунди. Це означає, що котел зупинений і знаходиться в режимі очікування. Пальник вимкнений.

2.Мигання лампочки з періодичністю 1 раз у півсекунди. Це означає, що котел зупинився по аварії. При цьому можливі декілька варіантів поломок. Прилад зупинився по сигналу гідравлічного прессостата, зупинка триває не більше 10 хвилин. Зупинка по сигналах прессостат видалення диму. Зупинка триває не більше 10 хвилин. Агрегат справний, і в даний момент він знаходиться в проміжному стані перед розжигом. При появі цього коду помилки, прилад знаходиться в режимі очікування. Як тільки умови для повноцінної роботи відновлюються, котел запускається в роботу. Якщо після встановленого часу робота не відновиться, зупинка з тимчасової стане аварійна. При цьому до зеленого світлодіода додатися червона лампочка, розташована на тій же панелі управління.

3.Зелена лампочка швидко моргає, з періодичністю 1 раз в 0,1 секунди. Вхід/вихід функціїS.A.R.A. (система автоматичної установки температури в приміщенні). Система автоматичного регулювання включається, якщо регулятор температури, що відповідає за температуру в системі опалювання, перемикається в режим авто. При цьому котел автоматично встановлює температуру води, орієнтуючись на свідчення термостата, що вимірює температуру в приміщенні. Після того, як вода дійде до заданої температури, відбувається відлік 20 хвилин. Якщо впродовж цього часу термостат продовжуватиме посилати сигнал, що температура в приміщенні нижча потрібної, агрегат автоматично виставити температуру води, що подається на опалювання, більше на 5 градусів. Після закінчення ще 20 хвилин, прилад знову порівнює задане значення температури в кімнаті і сигнал, що йде від термостата. Якщо температура знову недостатня, слідує новий підйом нагріву води на 5градусів. Після другого збільшення температури, система автоматично поверне налаштування на задані користувачем. І так повторюватиметься до тих пір, поки температура в приміщенні не досягне необхідного значення.

Лампочка червоного кольору завжди вказує на те, що прилад зупинений в аварійний режим. Різні варіанти індикації цього діода вказують на тип несправності:

-Червоний діод горить безперервно. Відсутнє полум'я. Після закінчення перехідного етапу в роботі котла, прийшов сигнал від прессостата видалення диму. Зламаний датчик NTC у системі опалювання. Із-за поломки електроніки агрегат зупинився. Після закінчення перехідного етапу в роботі агрегату, прийшов сигнал від гідравлічного прессостата.

- Червона лампочка блимає. Цей код несправності з'являється при спрацьовуванні граничного термостата. Для того, щоб котел Beretta City знову запустити в роботу, вимагається перемикач режимів перевести в потрібні положення. Далі необхідно почекати біля 6 секунд, а потім слова встановити в цей режим роботи, який потрібно. Якщо це не допомогло, тоді викликайте кваліфікованого майстра по ремонту газових котлів.

- Одночасно блимає зелена лампочка і червоний світлодіод. Ця робота світлових індикаторів вказує на те, що датчик NTC контураГВС несправний. При цьому агрегат продовжуватиме працювати, але він не зможе підтримувати постійну температуру води, що подається на господарські потреби. Для усунення поломки вимагається звернутися в спеціалізований сервісний центр. Якщо ці дві лампочки блимають по черзі, то це означає, що в даний момент апарат знаходиться в режимі налаштування.

- Горить жовтий індикатор. Якщо він світиться безперервно, то це означає, що прилад знаходиться в режимі попереднього нагріву води для господарських потреб.

Для усунення будь-яких поломок і несправностей газових котлів Beretta викликайте майстрів по номерах телефонів :

+38 050 487 83 74, +38 067 326 27 66, +38 050 615 32 08.