Ремонт газових котлів AIRFEL в Києві

Турецька компанія AIRFEL з 2001 року займається виробництвом опалювальної техніки, вентиляційними системами і кондиціонерами. Продукція AIRFEL відповідає встановленим світовим стандартам, безпечна і якісна. КотлиAIRFEL робляться з високоякісної сировини. Споживачі вибирають котлиAIRFEL за їх надійність, функціональність, герметичність і стійкість до тиску. І все це за доступними цінами. Всі котли AIRFEL є настінними, турбированими, двоконтурними як конденсаційні газові котли (серії Digifel Premix), так і традиційні(серії Integrity, Digifel та Digifix).

Всі котли AIRFEL оснащені системою самодіагностики і при поломці сигналізують кодом помилки. При будь-якій несправності котла AIRFEL спочатку на дисплеї з'являється значок розвідного ключа, натисніть кнопку “Reset” і на дисплеї з'явиться вже код помилки. Розглянемо коды помилок котлів AIRFEL і методи їх усунення.

Demrad
Код помилки. Характеристика поломки. Методи усунення
LP
Низький тиск води.
1. Перевірте опалювальну систему на предмет витоку води. Усуньте протікання при виявленні.
2. Перевірте тиск по манометру котла. При тиску нижче 1бар через кран підживлення додайте тиск води до1,5 бар. Щільно закрутите кран підживлення.
HL
Включений запобіжний термостат (перегрівання котла).
Дочекайтеся охолодження котла і через деякий час перезапустить котел натисканням кнопки “Reset”. При частому виникненні проблеми звернетеся до фахівців.
RF
Включено реле тиску.
1.Проблеми в системі димовидалення. Перевірте правильність підключення димаря. При необхідності прочистите його.
2.Несправне реле тиску. При необхідності замінити.
Hb
Несправність температурного датчика системи опалювання.
1.Несправний датчик NTC. Замініть його.
2.Коротке замикання ланцюга. При виявленні усунути.
db
Несправність температурного датчика гарячого водопостачання.
1.Несправний термодатчик системи ГВС. Замініть його.
2.Коротке замикання ланцюга. При виявленні усунути.
bC
Несправність в управлінні пальником і відсутність запалення.
1.Перевірте чи відкритий газовий вентиль на подання газу на котел.
2.Перевірте електроди пальника. При необхідності почистити контакти або замінити електроди.
GI
Несправність модуляції газового клапана.
1. Перевірте напругу і струм на обмотках газового клапана. При необхідності замінити клапан.
R5
Замкнутий контакт реле тиску.
Виникає при виникненні несправності в черговості включення вентилятора, реле тиску, відкриття газового клапана, включенні електроду запалення і за відсутності іонізації в процесі запалення. Зверніться по допомогу до фахівців.
Fr
Обмерзання.
1. Злийте воду з котла, відключіть електроживлення, закрийте газовий вентиль і почекайте доки температура в теплообміннику не стане 5°C.
2.Включить котел після його нагріву.

Для того, щоб продовжити термін служби котла AIRFEL, необхідно проводити пару раз на рік технічне обслуговування. Це дозволить запобігти багатьом поломкам котла і заощадить гроші на ремонті.
Викликати майстра по ремонту газових котлівAIRFEL Ви можете по номерах телефонів : +38 050 487 83 74, +38 067 326 27 66, +38 050 615 32 08.

Ми працюємо по все районам Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і передмістя.