Ремонт газових котлів Alpha

Компанія Alpha Heating Innovationзаймається випуском високоякісної опалювальної техніки з1969 роки. Основний ринок споживачів - це Великобританія, але купити техніку можна і в інших країнах. газові опалювальні котлиAlpfa завоювали довіру і любов споживачів за свою надійність і високоефективність. КомпаніяAlpfa у своїй роботі керується правилом:"Якість понад усе”. Все виробництво відповідає необхідним функціям системи якості і сертифіковане відповідно до стандартівISO 9001:2000. При виробництві газових котлівAlpfa, використовуються тільки високоякісні компоненти і кожен котел ретельно тестується перед реалізацією.
КотелТМ Alpha™ – це традиції якісного опалення!

Якщо ви щасливий власник опалювального котлаAlpfa, то повинні знати дії при виявленні несправностей в роботі котла. Опалювальні котли ТМAlpfaоснащені системою самодіагностики і при порушеннях в роботі котла дисплей починає блимати і на ньому з'являється відповідний код помилки.


Код помилки   Несправність 
01 Блокування через відсутність розпалювання.
02 Спрацювання термостата (безпека) через перегрів, неполадки контролера полум'я.
04
Електромеханічні контакти.
05
Несправність зонда на подачі.
06 Несправність зонда в контурі ГВП.
10 Недостатній тиск в контурі опалення.
11 Поломка реле тиску димових газів.
20 Паразитне полум'я.
27 Недостатня циркуляція.
28
Наявність підтікання.
31 Втрати зв'язку з ХДУ.
Alpha

Блокування із-за відсутності розпалювання.
При кожному запиті на обігрів в приміщенні або на приготування гарячої води котел вмикається автоматично. Якщо протягом10 секунд не відбувається запалювання пальника, спрацьовує блокування котла через відсутність розпалення(код 01) Щоб скасувати "блокування через відсутність розпалювання", необхідно натиснути кнопку “Reset”. При першому включенні або після тривалого простою котла також може знадобитися усунення «блокування через відсутність розпалення». Якщо явище виникає занадто часто, зверніться за допомогою до фахівця.

Спрацювання термостата через перегрів котла.
Якщо під час нормальної роботи котла, внаслідок будь-якої несправності, внутрішня температура перевищує норму, робота котла блокується(код 02). Після відповідного охолодження слід усунути "блокування через перегрів" за допомогою кнопки “Reset”.Якщо явище виникає занадто часто, зверніться за допомогою в сервісну службу...

Електромеханічні контакти.
Викликається неполадками запобіжного термостата, реле тиску димових газів або реле тиску системи опалення (код 04): робота котла не починається; слід перезапустити котел і в разі, якщо неполадку не буде усунені, звернутися за допомогою до фахівця.

Несправність датчика прямої лінії системи опалення.
Якщо схема виявила поломку датчика подачі в систему(код 05), котел не включається; зверніться за допомогою в сервісну службу.

Несправність датчика прямої лінії системи опалення.
Если схема обнаружила поломку датчика подачи в систему (код 05), котел не включається; зверніться за допомогою в сервісну службу.

Несправність датчика в контурі ГВП.
Якщо схема виявила поломку датчика в контурі ГВП(код 06), котел не буде виробляти гарячу воду; зверніться за допомогою до фахівця.

Недостатній тиск в системі опалення.
Певний тиск воду в контурі опалення(код 10) недостатній для гарантії справної роботи котла. Переконайтеся в тому, що тиск в контурі становить1-1, 2 бара.

Поломка реле тиску димових газів.
Явище виникає при засміченні труб для забору повітря і відведення димових газів або при блокуванні вентилятора(код 11). При відновленні нормальних умов котел знову буде працювати без необхідності його перезапуску. Якщо явище виникає занадто часто, зверніться за допомогою до фахівця.

Паразитне полум'я.
Явище виникає в разі неполадки в контурі спостереження по полум'я або в контролері полум'я(код 20); спробуйте перезапустити котел, якщо проблема не буде усунена, зверніться за допомогою в сервісну службу.

Недостатня циркуляція води.
Виникає в разі надмірного нагріву котла через недостатню циркуляцією води в первинному контурі(код 27). Таке явище може бути викликане наступними причинами:
- недостатня циркуляція в системі: перевірити, щоб запірні органи в контурі опалення не були активовані і щоб сам контур був звільнений від повітря;
- заблокований циркуляційний насос; необхідно зняти блокування насоса. Якщо явище виникає занадто часто, зверніться за допомогою до фахівця.

Протікання в контурі ГВП.
Якщо під час роботи на опалення визначається підвищення температури гарячої води, котел повідомляє про проблему(код 28)і зменшує температуру опалення, щоб запобігти утворенню вапняних відкладень в теплообміннику. Переконайтеся в тому, що всі крани контуру ГВП закриті і не підтікають, перевірте взагалі всю систему на витоку. Котел повернеться до нормальної роботи відразу ж після відновлення оптимальних умов в контурі ГВП.

Втрата зв'язку з цифровим пристроєм ДУ.
Спрацьовує через1 хвилину після втрати зв'язку між котлом і ЦДУ(код 31).Щоб Скинути код помилки, вимкніть напругу від котла і знову подайте її. Якщо явище виникає занадто часто, зверніться за допомогою в сервісну службу.

Вимкнення котла.
Натискайте на кнопку“Пуск”до появи на дисплеї символу (- -). N.B.:при цих умовах котел знаходиться ще під напругою. Вимкніть котел двополюсним вимикачем, який знаходиться за котлом, перекрийте газовий кран на вході в котел. Не залишайте котел підключеним, якщо він не використовується протягом тривалого часу.
Періодично перевіряйте тиск води в системі опалення. Стрілка манометра повинна показувати величину в межах1 - 1,2бара. Якщо тиск не перевищує1 бар (при холодній системі опалення), необхідно виконати підживлення за допомогою крана заповнення, який знаходиться в нижній частині котла.Примітка.:Закрити кран наповнення в кінці операції. Якщо тиск підвищується до 3 бар може спрацювати запобіжний клапан і статися скидання води.
У разі виникнення збоїв в роботі вашого котлаAlpfa Ви можете звернутися за допомогою до наших кваліфікованих майстрів. Усунемо поломку будь-якої складності в найкоротший термін. Гарантія. Обслуговуємо всі райони Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинський, Голосіївський) і передмістя.
Виклик майстра з ремонту газових котлів та колонок за номерами телефонів:

+380504878374,

+380673262766,

+380506153208,