Ремонт газових котлів Aton.

У магазинах теплотехніки ми можемо зустріти продукцію торговий марки Aton (Атон). Ця торгова марка була створена в 2003 році. ATON Group - один з лідерів ринку опалювальної техніки України. Продукція ТМ Атон має попит як на Україні, так і в країнах СНД за свою простоту в експлуатації і невисоку ціну.
Асортимент продукції ТМ Атон включає твердопаливні котли, газові котли, електричні котли, каміни, конвектори, колонки, котельні, котли від побутових до промислових. Високі показники ефективності роботи котлів дозволяють значно знизити витрати на опалення приміщень.

Для того, щоб Ваш котел як можна довше працював без поломок, потрібно буде дотримуватися ряду норм по експлуатації.

Aton

Газові котли іноді дають збої в роботі і їх доводиться ремонтувати. Розглянемо основні несправності газових котлів ТМ Атон і методи їх усунення.

Головних причин, по яких гасне газовий котел Атон, декілька: на газовому трубопроводі, системі видалення диму, гарячому водопостачанні або електричній мережі. Сучасні газові котли Атон при збоях в електромережі автоматично зупиняють роботу котла. Якщо у вас спостерігаються перепади напруги в мережі, рекомендуємо встановлювати стабілізатори напруги перед котлом.

Найчастіше причина, коли котел гасне, пов'язана або з димарем, або з низьким тиском газу. При недостатньої або зворотної тяги котел гаснутиме, оскільки спрацює певний датчик. При недостатньої тяги котел перегріватиметься і гаснутиме, а після охолодження запускатися знову. При задуванні вітру з вулиці через димар (зворотна тяга) котел також гаснутиме. Для усунення цієї проблеми слід прочистити трубу газопроводу, оскільки сажа і кіптява могли засмітити димар і кладку, і максимально збільшити припливне повітря. У приміщенні з котлом отвір для вступу повітря повинен знаходитися поблизу підлоги і розташовано близько до котла. Газовідвідну трубку необхідно утеплити на 50 см выше конька крыши.

Також засміченість форсунок, повітропровідного повітряного фільтру призводить до того, що котел гасне. Чищення форсунок і фільтру розв'яже цю проблему. Варто проводити чищення форсунок пальника і фільтру регулярно. Проводити технічне обслуговування котла рекомендується один-два разу в рік. Гаснути котел може також із-за поломки в датчику тяги. При окисленні контактів їх необхідно зачистити. А при неможливості відремонтувати датчик, його слід замінити на новий. Можливо проблема пов'язана з несправністю термопари, тоді можливі клацання і котел гаснутиме. В цьому випадку слід замінити термопару.

Якщо котел не дає необхідної температури, тоді насамперед рекомендуємо прочистити теплообмінник, вірогідніше він засмітився. Погана якість води в системі може призводити до засору і накипу на теплообмінники, щоб уникнути цих проблем не забувайте також чистити і теплообмінник в міру необхідності.

Для проведення технічного обслуговування газового котла ТМ Атон і ремонту викликайте наших кваліфікованих майстрів по номерах телефонів:

Ми працюємо по усіх районах Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і передмістя.