Ремонт газових котлів Baltur.

Італійська компанія Baltur випускає газові котли, пальники з 1960 року. Компанія Baltur постійно розробляє і впроваджує інноваційні технології при виробництві опалювального і кондиційованого устаткування. КомпаніяBaltur ретельно стежить за якістю своєї продукції, їм важливо задовольнити потреби кожного споживача.

Газові котли Baltur надійні і економічні, але при тривалій експлуатації вимагають як профілактичного обслуговування, так і ремонту.

Vaillant

Розглянемо часті несправності котлів Baltur і їх причини:

1.Котел Baltur не запускається. При натисненні на кнопку "Пуск" пальник підпалюється, але при відпуску кнопки гасне.

Перевірити:
-термопару і газовий клапан на справність При необхідності замінити поламану деталь; тиск газу в магістральній трубі і наявність потрібної напруги в мережі для роботи котла. При частих перебоях в эл. мережі встановіть стабілізатор напруги. -провести діагностику датчика перегрівання;

2. Котел не включається (немає піджига основного пальника).
В цьому випадку запальник підпалюється, а основний пальник немає. Причина у функціональному збої роботи в облаштуванні розжига. Проведіть технічне обслуговування котла і очистьте облаштування розжига.

3. Котел не відключається.
Перевірити:

-систему дымоудаления (чи правильно встановлений димар і чи немає великої кількості сажі). При необхідності прочистити димар; -пьезорозжиг. При його відмові буде пошкоджений один з його елементів у разі попадання води або перепаду напруги.

4. Котел відключається по перегріванню.
Перевірити:
-циркуляцію в системі. Тримайте крани радіаторів відкритими; -фільтр-грязьовик на засор. При необхідності прочистите фільтр; -теплообмінник. Якщо теплообмінник забитий, слід його промити і прочистити.

5. Періодичні збої іскри під час розжига. При цьому пальник чистий, тяга є і димар в порядку.
Перевірити:
-дроти від іонізаційного датчика до електроду на предмет розриву або короткого замикання. При виявленні усунути проблему; -ізоляцію датчика. При її пошкодженні замінити датчик.

6. Котел відключається після 5 секунд після включення.
Проверить:
-електрод розжига. При необхідності замінити; -циркуляцію в системі.

При будь-яких несправностях і поломках вашого котла Baltur Ви завжди можете розраховувати на допомогу наших кваліфікованих майстрів. Ми працюємо по усіх районах Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і передмістя. Виклик майстра можна зробити по номерах телефонів :

+38 050 487 83 74

+38 067 326 27 66

+38 050 615 32 08.