Ремонт газових котлів Bosch в Києві

Компанія Bosch випускає підлогові і настінні котли. Найбільшою увагою користуються традиційні і конденсаційні опалювальні газові котли. І ті, і інші притягають сучасними технологічними рішеннями і високою продуктивністю Вирішальним аргументом на користь вибору конкретної моделі стане призначення котла, площа опалювального приміщення. Підлогові котли Bosch підрозділяються на дві категории- газові і твердопаливні котли. Потужностний ряд з легкістю дозволить забезпечити теплом житлові будинки і комерційні об'єкти з площею від 100 до 500 м². Котел на твердому паливі - це оптимальний варіант для опалювання житла за відсутності центральних газопровідних мереж. В якості твердого палива можна використати дрова і деревні відходи, кокс, буре і кам'яне вугілля. За рахунок сучасного оснащення вони безпечні і надійні.

Кожен споживач стикався з продукцією фірми Bosch. Варто тільки зайти у будь-який магазин техніки. Будь-яка людина зможе знайти техніку фірми Bosch, що відповідає його потребам. Наприклад, газові котли Bosch. Газові котли, як і будь-яка інша техніка Bosch, цінуються споживачами за свою надійність і довговічність, німецьку якість, перевірену часом.

Девіз "Краще втратити гроші, чим довіру" Роберта Боша привів компанію до успіху і процвітання, які ми можемо сьогодні спостерігати. Продукцію можна зустріти майже в 150 -ти країнах.

Компанія Bosch була заснована німецьким підприємцем і інженером Робертом Бошем в листопаді1886 році. Компанія Bosch є ведучою світовою компанією в області промислових і автомобільних технологій, у виробництві споживчих товарів. Першим пристроєм Роберта Боша було розроблене ним магнето (пристрої для перетворення механічної енергії на електричну). До перших своїх клієнтів Роберт особисто приїжджав на велосипеді. Праці підприємця і інженера дали свої результати і в 1901 році був відкритий перший завод Bosch по виробництву магнето для бензинових двигунів. На заводі працювало 40 людин, що було хорошим показником для того часу.

Bosch

Звертайтеся, ми постараємося вирішити будь-яке ваше питання: +38 050 487 83 74 або +38 067 326 27 66, городской номер: +38 044 321 03 23.

Якщо на вашому котлі висвічується код помилки несправності, тоді при зв'язку з нами обов'язково повідомляйте цю інформацію. Це істотно полегшить у встановленні причини поломки. Ми завжди знайдемо час, щоб проконсультувати Вас з приводу ремонту вашої техніки.