Ремонт газових котлів CHAPPEE.

Торгова марка CHAPPEE належить компаніїBAXI S.A., заснованою в1860 році. З 1929 компанія є одним з лідерів з виробництва опалювальних систем у Франції з оборотом, що перевищує170 млн. євро. Компанія робить підлогові чавунні і сталеві котли, працюючі на газі, дизелі або твердому паливі, а також дутьевые пальники, сталеві і чавунні радіатори і бойлеры.

Для того, щоб Ваш котел як можна довше працював без поломок, потрібно буде дотриматися ряду норм по експлуатації.

Vaillant

Через місяць після запуску котла відкрити дверці супорта пальника і перевірити забрудненість димовідвідних трубок.

- зняти турбулізатори диму з трубок теплообмінника;

- очистити трубки теплообмінника за допомогою прикладеного до котла йоршика;

- відкрити віконця для прочищення з боків димозбірника і вичистити пилососом бруд від прочищення;

- встановити заглушки віконець і турбулізатори диму і закрити дверці топки, переконавшись в її герметичності;

- затем следует провести регулировку горелки.

Примітка: При добре відрегульованому пальнику досить провести одне чищення у кінці опалювального сезону.

Умови роботи котла значною мірою залежать від використовуваного палива, регулювання пальника, кількості розжигов, характеристик опалювальної установки і т. д. Тому неможливо визначити періодичність обслуговування для усіх котлів. Фахівець, що виробляє перше техобслуговування, повинен встановити графік проведення обслуговування, виходячи з міри забрудненості.

Рекомендується наступна періодичність техобслуговування :

-Котли на газі: раз на рік.

-Котли на рідкому паливі: двічі в рік або частіше у разі підозри в неправильному регулюванні.

У будь-якому разі необхідно дотримуватися чинних місцевих норм. Рекомендується принаймні раз на місяць струшувати турбулізатори, не виймаючи їх з димових трубок, щоб запобігти відкладенням сажі, яка може заблокувати турбулізатори і утруднити їх переміщення.

Високопродуктивні котли CHAPPEE призначені для роботи при температурі води в зворотному трубопроводі не нижче54°C при роботі на рідкому паливі і не нижче59°Cпри роботі на газі, що дозволяє запобігти (чи обмежити) утворення кислих конденсатів диму, що можуть призвести до передчасного зносу сталевої паливневої камери котла. Термостат регулювання на пульті має бути встановлений на 80 - 85 °C. Температура в приміщенні в обов'язковому порядку регулюється клапаном змішувача або кліматичним регулюванням. Для гомогенізації температури води і щоб уникнути температури повернення нижче54°C при роботі на рідкому паливі і нижче 59°C при роботі на газі між трубопроводами виходу і повернення встановлюється рециркуляційний насос з відповідною витратою.

Викликати майстра по ремонту котла CHAPPEE Ви можете по номерах телефонів :