Ремонт газових котлів De Dietrich (Де Дитриш) в Києві

Компанія De Dietrich була заснована в 1684 році Жаном Дитриш у Франції і продовжує успішно розвиватися і по сьогоднішній день. Під брендом De Dietrich випускається елітна техніка, устаткування для фармацевтики і хімічної промисловості, опалювальне устаткування.

Газові котлиDe Dietrich дуже надійні, але і вони рано чи пізно виходять з ладу. Щоб зрозуміти причину поломки котла, треба розуміти принцип його роботи і уловити момент, коли котел входить в аварійний режим.

Vaillant

1. Команда на включення котла в режимі опалювання

Команда подається від температурного датчика NTC1, розташованого на подаючому трубопроводі котла. Якщо Ви використовуєте додаткове устаткування для управління роботою котла (таймер, термостат, кімнатний програматор, модуль дистанційного керування), тоді команда на включення опалювання подається цим приладом.

Розглянемо варіант, коли команда подається від датчика NTC1. У цей момент зіставляється фактична температура теплоносія визначувана датчиком і температура задана на панелі управління. І, якщо фактична температура менша за задану, котел починає запуск режиму опалювання. Включення режиму супроводжується індикацією світлодіодів на передній панелі котла або появою інформації на дисплеї (залежить від моделі).

2.Включення триходового клапана

У режимі очікування на включення опалювання триходовий клапан знаходиться в положенні ГВС. Тобто вихід вторинного теплообмінника ГВС відкритий, а вхід насоса і системи опалювання закритий. У момент включення режиму опалювання подається напруга на контакти крокового двигуна, який міняє положення триходового клапана : перекривається вихід з вторинного теплообмінника ГВС і відкривається порожнина всмоктування насоса з системою опалювання. Зміна положення триходового клапана відбувається не миттєво, а в течії 7 секунд після команди на включення.

3.Включення насоса

Після перекладу триходового клапана в режим опалювання напруга подається на циркуляційний насос. І насос починає подавати теплоносій з системи опалювання в основний теплообмінник котла.

4.Включення вентилятора

Реле вентилятора на платі управління приводить вентилятор в дію.Починається евакуація (видалення) можливих відпрацьованих газів, що залишилися.

5.Контроль за видаленням відпрацьованих газів

У турбірованних котлах із закритою камерою згорання за ефективністю видалення продуктів згорання "стежить" пневмореле (прессостат диму). Якщо все відповідає нормі, контакти прессостата замикаються і йде команда на розжиг пальника. Якщо ні, то робота котла блокується платою управління.

6.Займання пальника

Після замикання контактів прессостата активується газовий клапан і пропускає налагоджену кількість газу для плавного розжига. Від котушки запалення йдуть високовольтні імпульси на електрод розжига. Між контактом електроду і корпусом пальника проскакує іскра - пальник запалюється.

7.Контроль наявності полум'я

Наявність полум'я контролює електрод іонізації. Він перевіряє наявність струму іонізації і якщо його немає в течії 8 секунд - котел блокується. Принцип контролю полум'я по іонізації грунтований на тому, що при спалюванні газу утворюється безліч вільних електронів і іонів. Ці частки "притягуються" до іонізаційного електроду і викликають протікання струму іонізації величиною в десятки мікроампер. Якщо гасне полум'я - інтенсивність іонізації падає нижче певного рівня, пальник відключається. Причиною пропажі іонізації може бути і забруднення або обгорання іонізаційного (контрольного) електроду. Ще однією причиною пропажі сигналу іонізації може бути зменшення опору між іонізаційним електродом і корпусом горелки из-за оседания струмопровідному пилу.

У атмосферних котлах з відкритою камерою згорання за видаленням продуктів згорання "стежить" температурний датчик тяги. Якщо раптом він обірваний або спрацював по перегріванню із-за поганого відведення газів, то плата управління також блокує котел.

8. Контроль циркуляції.

Контроль циркуляції ведеться температурними датчиками NTC1 на поданні іNTC2 на зворотному трубопроводі -"обратки". Контролюється різниця і швидкість зміни температур. Якщо ці дані в нормі котел продовжує працювати, якщо ні котел блокується.

9.Модуляція полум'я

Після реєстрації полум'я котел проводить модуляцію. Модуляция- ця автоматична плавна зміна потужності полум'я газового пальника залежно від потреби в теплі в даний момент. Такий спосіб регулювання є найбільш сучасним і економічним.

Модуляція полум'я дає комфорт при користуванні системою ГВС, оскільки дозволяє точно підтримувати задану споживачем температуру води. Потужність пальника автоматично підлаштовується під теплову потужність необхідну для опалювання або нагріву води.

Модуляція відбувається в межах максимальної потужності на опалювання (виставляється на панелі управління) і мінімальною потужністю виставленою на газовому клапані.

10.Контроль перегрівання

За перегрівання котла відповідає датчик перегрівання. Якщо температура на датчику досягне 102 — 105 град. С — котел блокується.

При будь-яких поломках і несправностях вашого котла звертайтеся до кваліфікованих майстрів по ремонту котлів і колонок. Викликати майстра Ви можете по номерах телефонів :

1. Включення приготування гарячої води

Включення котла в режим ГВС фіксує датчик протоки і подає на плату управління котлом.

2.Включення триходового клапана

У режимі очікування триходовий клапан завжди знаходиться в положенні ГВС. А якщо включення в режим ГВС сталося тоді, коли котел працював в режимі опалювання, то триходовий клапан переміститься в положення ГВС (пріоритет ГВС).

3. Включення насоса

На контакти циркуляційного насоса подається напруга, він включається і подає теплоносій з вторинного теплообмінника в основний.

4. Включення вентилятора

Реле вентилятора на платі управління приводить в дію вентилятор, а пневмореле - прессостат диму стежить за ефективністю евакуації (видалення ) відпрацьованих газів(так відбувається в турбированных котлах).

5.Контроль видалення відпрацьованих газів

У турбірованних котлах із закритою камерою згорання за ефективністю видалення продуктів згорання "стежить" пневмореле (прессостат диму). Якщо все відповідає нормі, контакти прессостата замикаються і йде команда на розжиг пальника. Якщо ні, то робота котла блокується платою управління.

У атмосферних котлах з відкритою камерою згорання за видаленням продуктів згорання «стежить»температурний датчик тяги. Якщо раптом він обірваний або спрацював по перегріванню з-за поганого відведення газів, то плата управління також блокує котел.

6.Займання пальника

Після замикання контактів прессостата активується газовий клапан і пропускає налагоджену кількість газу для плавного розжига. Від котушки запалення йдуть високовольтні імпульси на електрод розжига. Між контактом електроду і корпусом пальника проскакує іскра пальник запалюється.

7.Контроль наявності полум'я

Наявність полум'я контролює електрод іонізації. Він перевіряє наявність струму іонізації і якщо його немає в течії 8 секунд - котел блокується. Принцип контролю полум'я по іонізації грунтований на тому, що при спалюванні газу утворюється безліч вільних електронів і іонів. Ці частки "притягуються" до іонізаційного електроду і викликають протікання струму іонізації величиною в десятки мікроампер. Якщо гасне полум'я - інтенсивність іонізації падає нижче певного рівня, пальник відключається. Причиною пропажі іонізації може бути і забруднення або обгорання іонізаційного (контрольного) електроду. Ще однією причиною пропажі сигналу іонізації може бути зменшення опору між іонізаційним електродом і корпусом пальника із-за осідання струмопровідного пилу.

8.Контроль циркуляції

Контроль циркуляції ведеться температурними датчиками NTC1 на поданні і NTC2 на зворотному трубопроводі- «обратки».Контролюється різниця і швидкість зміни температур. Якщо ці дані в нормікотел продовжує працювати, якщо нікотел блокується.

9.Модуляція полум'я

Після реєстрації полум'я котел проводить модуляцію. Модуляція - ця автоматична плавна зміна потужності полум'я газового пальника залежно від потреби в теплі в даний момент. Такий спосіб регулювання є найбільш сучасним і економічним.

Модуляція полум'я дає комфорт при користуванні системою ГВС, оскільки дозволяє точно підтримувати задану споживачем температуру води. Потужність пальника автоматично підлаштовується під теплову потужність необхідну для опалювання або нагріву води.

Модуляція відбувається в межах максимальною потужністю на ГВС і мінімальною потужністю(виставляються на газовому клапані).

10.Контроль перегрівання

За перегрівання котла відповідає датчик перегрівання. Якщо температура на датчику досягне 102 — 105 град. С — котел блокується.

У котлах з бітермичним теплообмінником триходовий клапан відсутній. Якщо датчик протоки зафіксує подання води, котел переходить в режим ГВС. Якщо ж датчик протоки не фіксує подання води, то котел працюватиме в режимі опалювання.

Майстер виїжджає по усіх районах Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і передмістя.