Ремонт газових котлів E.C.A. у Києві

Компанія Elgincan Group почала випуск продукції під торговою маркою E.C.A. у 1957 році і першою в Туреччині організувала виробництво змішувачів і замочної арматури для опалювання і водопостачання.

На сьогодні компанія робить сталеві і чавунні котли, газові котли і колонки, які працюють на природному газі, електричні водонагрівачі, сталеві і чавунні печі, котли і водонагрівачі на твердому паливі, полотенцесушители. Увесь товар роблять на новітньому устаткуванні з новітньою якістю виконання виробників Європи. На всіх етапах розробки і виробництва товару здійснюють контроль якості сировинної продукції і її комплектуючих. Завдяки високій якості виробу, велику частину продукції, що виготовляється, компанія продає на ринках Німеччини, Бельгії і Великобританії.

Як і будь-яка інша техніка, газові котли E.C.A. при тривалій або неправильній експлуатації можуть виходити з ладу з різних причин.

E.C.A.

На фото представлений котелE.C.A. моделіГазовий котел CALORA KOMBI 28 KW E.C.A.. У разі поломки або несправності в котлах E.C.A. Calora спалахують відповідні індикатори. Розглянемо які індикатори і що означають.

Неисправность  L3 L4 L6 L7
Відсутній контакт з CVBC
Швидке мигання Швидке мигання Швидке мигання Швидке мигання
Відключення в результаті відсутності полум'я (пальник не горить) Не горить Горить Не горить Не горить
Несправність датчика контура опалення (Коротке замикання/розімкнений ланцюг) Швидке мигання Горить Не горить Не горить
Несправність датчика контура ГВП (Коротке замикання/розімкнений ланцюг) Не горить Горить Швидке мигання Не горить
Відключення в результаті надмірної температури Не горить Швидке мигання Не горить Не горить
Сигнал перемикача диференціального реле тиску повітря (У турбированих моделях) Не горить Горить Не горить Швидке мигання
Термостат диму (у димохідних моделях) Не горить Горит Не горить Швидке мигання
Низький тиск води Не горить Горить Низький тиск води Швидке мигання
Інші несправності CVBC Горить Швидке мигання Горить Горить
Неисправность  Причина поломки Методи усунення
Перемикач вкл/вимк знаходиться в положенні ON. Котел не працює (не горить сигнальна лампа L1 ).
Не поступає електрика до котла. Перевірте розетку і запобіжники.
Відключення в результаті відсутності полум'я. Не здійснився електронний розжиг. Розжиг не здійснився після 5 спроб, не з'явилося полум'я в пальнику. Натисніть на кнопку скидання (Reset) і продовжте запалити котел. Якщо не виходить зробити розжиг після скидання, перевірте доступ газу до приладу. Якщо не виходить запалити котел, зверніться в сервісний центр.
Несправність сенсора центрального опалення.Лампа L3 блимає, лампа L4 постійно горить. Якщо сенсор центральної системи опалення почне працювати неправильно, і неправильна робота продовжиться довше 10 секунд, то система автоматично заблокується. Перевірте клапани батарей. Якщо сенсор не повернеться в режим нормальної роботи, система опалення буде заблокована і не нагріватиметься. Якщо помилки продовжують виникати, необхідно звернутися до кваліфікованого фахівця з обслуговування котлів.
Несправність сенсора гарячої води. Лампа L6 блимає, лампа L4 постійно горить. Якщо сенсор гарячої води для побутових потреб почне працювати неправильно, і неправильна робота продовжиться довше 10 секунд, то система автоматично заблокується. Перевірте клапани батарей. Якщо сенсор не повернеться в режим нормальної роботи, система опалення буде заблокована і не нагріватиметься. Якщо помилки продовжують виникати, необхідно звернутися до кваліфікованого фахівця з обслуговування котлів.
Блокування у зв'язку з перегріванням Лампа L4 блимає. У разі розмикання обмежувального термореле трапляється перегрівання. Перевірте, чи вільно газ виходить з труби. Перевірте з'єднання труби. Натисніть на кнопку скидання (Reset). Якщо після наведених вище дій поломка не усунена (повторюється), звернетеся в сервіси ЕСА.
Сигнал перемикача диференціального реле тиску повітря (герметичні моделі приладу): Лампа L7 блимає, лампа L4 постійно горить. Ця поломка може виникнути через проблеми з тягою труби. Перевірте з'єднання труби. Перевірте, чи вільно газ виходить з труби.Натисніть на кнопку скидання (Reset). Якщо після наведених вище дій поломка не усунена (повторюється), звернетеся в сервіси ЕСА.
Попередження Лампа L7 блимає, лампа L4 постійно горить. Якщо сенсор центральної системи опалення почне працювати неправильно, і неправильна робота продовжиться довше 10 секунд, то система автоматично заблокується. Ця поломка може виникнути через проблеми з тягою труби. Перевірте, чи вільно газ виходить з труби. Якщо сенсор не повернеться в режим нормальної роботи, система опалення буде заблокована і не нагріватиметься. Почекайте 15 хвилин. Час очікування при виникненні проблем з димовідвідною трубою складає 15 хвилин. Якщо помилки продовжують виникати, необхідно звернутися до кваліфікованого фахівця з обслуговування
Індикатор низького тиску води Лампи L6 і L7 блимають, лампа L4 постійно горить Система блокується, якщо тиск води опускається нижче норми Перевірте клапани і труби на витік.
Індикатор відсутності зв'язку з материнською платою Всі лампочки блимають. - Необхідно звернутися до кваліфікованого фахівця з обслуговування
Інші види поломки материнської плати : Лампи L3, L6, L7 постійно горять, лампа L4 блимає. - Необхідно звернутися до кваліфікованого фахівця з обслуговування

Своєчасно виконане технічне обслуговування (ТО) котла дозволить попередити багато поломок і несправності.
Викликати майстра можна по номерах телефонів: +38 044 321 03 23, +38 067 326 27 66, +38 050 615 32 08.

Наші кваліфіковані майстри швидко і якісно зроблять ремонт і обслуговування вашого котла. Гарантія. Працюємо по всіх районах Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і область.