Ремонт газових котлів Frisquet (Фріски) в Києві

Уся продукція компанії Frisquet з моменту її основи в 1936 році робиться виключно у Франції.АТ «FRISQUET» є єдиним промисловим підприємством в області опалювання і поновлюваних джерел енергії зі 100% французьким капіталом. Інноваційні технології впроваджені в котли Frisquet не залишають байдужими нікого, хто хоч раз зіткнувся з котлами цього бренду.

У котлах Frisquet використовується ексклюзивний теплообмінник, термін служби якого 20 років при мінімальному обслуговуванні. Це досягається складним виконанням теплообмінника. Мідь використовується в зонах, де відсутня конденсація, але потрібно значну продуктивність (її теплопровідність і довговічність дозволяють оптимізувати теплообмін),а нержавіюча сталь використовується в зонах з сильною конденсацією, але де не потрібно велику продуктивність(важливою є її корозійна стійкість).

Frisquet

Завдяки автоматиці ECO RADIO SYSTEM VISIO® котли Frisquetможуть з однаковою точністю забезпечити нагрівання одного, двох і трьох контурів різної температури, незалежно від виду системи опалювання : тепла підлога і/чи радіатори. ECO RADIO SYSTEM Visio® розташовує у базовій комплектації системою автоматичної зміни температур. Вона постійно впливає на температуру теплообмінника, на пальник і 4-ходовий клапан, враховуючи особливості кожної зони обігріву для забезпечення подання необхідної кількості теплоти.

Перевірте, чи відкритий газовий клапан, натисніть 'СКИДАННЯ' для перезапуску газового котла і повторіть розжиг. Якщо котел повторно виходить в помилку, тоді перевірте газовий клапан і електрод розжига. При необхідності почистити електрод або замінити його.

Гамма газових котлів з Eco Radio System включає настінні одноконтурні і двоконтурні котли з природною тягою HYDROMOTRIX потужністю 23 кВт (витрата ГВС - 11 л/мін), 32 кВт (витрата ГВС - 15 л/мін) і 45 кВт (витрата ГВС - 19 л/мін); настінні одноконтурні і двоконтурні котли турбо (витрата ГВС - 16 л/мін); настінні котлиHYDROCONFORT потужністю 23 кВт зі вбудованим бойлером з нержавіючої сталі місткістю 80 або 120 л (витрата ГВС - 20 л/мін). Використовуване паливо - природний газ і пропан.

Котли дуже складна техніка і, на жаль, вона теж виходить з ладу. Нерідкі випадки виникнення неполадок ще спочатку експлуатації. І ось головні його причини:

1. Неправильне використання. Система повністю автоматизована і не вимагає посиленої уваги з боку власника. Але для того, щоб все працювало правильно, необхідно спочатку зробити грамотне налаштування усього устаткування.

2. Некоректна установка. Рекомендується звертатися за допомогою до досвідчених фахівців. Якщо раптом хоч би одно дія буде виконана неправильно, система спочатку працюватиме з перебоями, що зрештою приведе до її поломки.

3.Недотримання наказаних виробником правил. У комплекті з французьким устаткуванням завжди передбачена інструкція по застосуванню. Якщо ви знайдете сторінки з перекладом, то можете упізнати багато корисної інформації по експлуатації цього приладу.

Викликати кваліфікованого майстра по ремонту котлів Frisquet можна по номерах телефонів : +38 044 321 03 23, +38 067 326 27 66, +38 050 615 32 08.

Працюємо по всіх районах Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і передмістя.