Ремонт газового котла Hermann в Києві

Італійська компанія Hermannбільше 30 років займається виробництвом настінних газових котлів. Компанія Hermann є лідером з виробництва і реалізації настінних газових котлів не лише в Італії, але і в Європі. Завдяки впровадженим інноваціям в котлах, широкому асортименту і прийнятній ціновій політиці котлиHermann особливо улюблені у покупців.

Але як і будь-яка техніка, газові котли Hermann також мають місце ламатися. Сучасні котли оснащені електронікою, яка робить самодіагностику і повідомляє про неї шляхом свідчення помилки. Розглянемо коды помилок у котлівHermann.

Hermann

Коды помилок котла Hermann(Херман)

Характеристика поломки і методи усунення Код помилки
Немає полум'я
Перевірити чи відкритий кран подання газу. Можливе полум'я пальника несподівано згасло або не запалилося вчасно. Необхідно натиснути кнопку "reset", давши котлу команду запалитися. Перевернути вилку іншою стороною і вставити в розетку.
е01
Спрацював запобіжний термостат.
Сталося перегрівання. Вимкнути агрегат і після повного охолодження натиснути "reset". Якщо не допомогло, тоді викликати фахівця.
е02
Спрацював датчик, що відповідає за видалення диму.
Неправильно був видалений дим. Можливо навіть поривом вітру. Натиснути "reset". Якщо помилка повторюється, тоді треба почистити димар.
е03
Несправний датчик температури опалювання
Замінити датчик.
е05
Помилка датчика температури ГВС
Замінити датчик температури ГВС.
е06
Підійшов час ТО
Можна натиснути "reset" і на декілька днів проблема зникне. Проте після трьох таких натиснень - помилка 06 залишиться на дисплеї постійно.
е09
Недостатній тиск в системі
Перевірити систему опалювання на протікання і крани випуску повітря на радіаторах, часто через них падає тиск в системі.
е10
Блокування пристроєм, що відповідає за видалення диму.
Відключіть від мережі, вимкніть автомат і подайте на котел напругу знову. якщо не запрацював, тоді викличте майстра.
е11
Йде завантаження води в опалювальну систему.
Усувається автоматично після набору води з водопроводу.
е18
Підживлення води не завершилося( см. е18)
Після встановленого терміну підживлення не здійснилося. Перевірити наявність достатнього тиску у водопроводі. Якщо проблема не в тиску води, тоді викликати майстра.
е19
Тиск в опалювальній системі нижчий допустимого.
Підбурити залишки повітря з системи опалювання, перевірити на предмет витоку теплоносія.При виявленні усунути.
е21
Помилка в послідовності збереження даних.
Викликати майстра для усунення проблеми.
е22
Спрацював запобіжний терморегулятор.
Котел в цьому випадку заблокує опалювання, але продовжуватиме гріти воду. Дочекатися охолодження, відновити терморегулятор і натиснути "reset". Можлива затримка виконання в 30 секунд.
е24
Неправильний монтаж.
Усувається установником котла.
е33
Невідповідне полум'я.
Якщо з'являється полум'я, коли його не повинно бути, тоді треба натиснути кнопку "reset". Якщо прилад знову зупинився - викликати фахівця.
е35
Спрацював загальний запобіжник.
Якщо натиснення кнопки "reset" не допомагає - викликати майстра.
е36
Несправний зовнішній датчик температури.
Замінити датчик.
е38
Заморожування теплообмінника.
Виникає при виявленні датчиками води або опалювання рівними або менше 0 градусів. Котел починає ганяти воду в системі і якщо впродовж 15 хвилин температура не підвищиться на 1 градус, то помилка залишиться. По можливості прогріти котел.
е39
Перегрівши "обратки".
Можливо вийшов з ладу мікропроцесор. Викликати майстра.
е42

Якщо ваш котел перестав працювати, видає помилки і не піддається регулюванню, тоді викликайте наших кваліфікованих майстрів по ремонту котлів і колонок. Ми працюємо по усіх районах Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і передмістя. Викликати майстра можна номерам телефонів :

+38 044 321 03 23

+38 067 326 27 66

+38 067 326 27 66.