Ремонт газового котла Immergas в Києві

Компанія Immergas S.p.A була заснована в лютому1964 році в Італії у в містечку Brescello (Бресчелло). Компанія Immergas завдяки наполегливій роботі, впровадженню інноваційних технологій і широкому асортименту є лідером по продажах газових котлів в Італії.

Vaillant
ПовідомленняЖовтий колірЧервоний колірЗелений колірЕкран ДУ
Котел вимкнений Вимк Вимк Вимк -
Котел в режимі "очікування" Вимк Вимк Вимк -
Наявність полум'я Вимк Вимк Вимк -
Блокування (немає запалення) Вимк Вкл Вкл E01
Блокування (спрацював термостат перевищення температури котла/дим. газів Вимк Блимає Вкл E02
Несправність датчика NTC котла Блимає Вимк Вкл E05
Несправність датчика NTC системи ГВС Блимає Вимк Вкл E06
Низький тиск води у системі опалювання Блимає Блимає Вкл E10
Іонізація зрив потоку Блимає Блимає Вкл E14
Недостатня циркуляція води в системі Блимає Вкл Вкл E27
Несправність дист. упр. .off-line /не сумісно Блимає Вкл Вкл E31

Сьогодні компанія Immergas це сучасне спеціалізоване підприємство, що займає площу 50 000 м, де виробничі площі займають більше половини з них. Виробництво повністю автоматизоване і ведеться на 10 конвеєрних лініях, що дозволяє робити високоякісну продукцію.

Як і будь-яка техніка, котли мають місце ламатися. Деякі поломки можна встановити і виправити самостійно, на серйозні варто викликати професійного майстра. Дуже часто вода з крану не гріє, але при цьому опалювання працює без збоїв. В цьому випадку найімовірніше проблема з датчиком протоки води. Можливо досить буде його прочистити або поміняти. Складніше, коли вода з крану не лише не гріє, але і не йде, тоді доведеться міняти теплообмінник. Заміна теплообмінника дуже складна процедура, не варто робити самостійно і краще викликати майстра.

Часто можна спостерігати, що радіатори в далекій кімнаті від котла практично не нагріваються, тоді як перші радіатори прогріваються добре. В цьому випадку можна самостійно поміняти фільтр перед котлом або в котлі. Якщо це не допомогло, тоді найімовірніше забитий теплообмінник і із-за маленької протоки води в опалювальній системі не нагріваються далекі радіатори.

Якщо у Вас котел став працювати з перебоями або ж зовсім перестав включатися тоді дзвоните нам і наші майстри усунуть будь-які поломки в найкоротші терміни недорого і якісно.Працюємо по усіх районах Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і передмістя. Досвідчені майстри з легкістю визначать причину поломки і усунуть швидко і якісно. Викликати майстра можна по номерах телефонів :

+38 044 321 03 23
+38 067 326 27 66
+38 050 615 32 08

1968 рік зроблений перший підлоговий котел
1976 рік зроблений перший настінний котел
1981 рік зроблений перший настінний котел з баком-водонагрівачем
1994 рік 100.000котлів проданих за рік. Відкриття першої філії

1996 рік IMMERGASстає лідером ринку в Італії
1997 рік зроблений мільйонний котел
2000 рік випущений перший конденсаційний котел
2002 рік завойовані лідируючі позиції на ринку італійських конденсаційних котлів
2006 рік продажі в інші країни перевищили продажі усередині країни.