Ремонт газових котлів Nova Florida в Києві

Торгова марка Nova Florida належить італійському концерну FONDITAL GROUP. Під торговою маркою Nova Florida представлена продукція по опалювальній техніці високотехнологічна з вишуканим дизайном. Усі виробиNOVA FLORIDA дуже надійні, високофункціональні і ергономічні.

Усі настінні і підлогові котлиNova Florida виготовляються виключно на підприємствах в Італії, де збираються з високоякісних компонентів. Котли спроектовані так, щоб в експлуатації були прості і зручні для користувача.

Vaillant

Котли Nova Florida як і будь-яка інша техніка можуть виходити з ладу з певних причин. Коли при роботі газового котла Нова Флоріда створюються аномальні умови, він автоматично блокується. Щоб котел відновив свою роботу, необхідно встановити і усунути причину блокування.

Vaillant

Блокування пальника.

При цій проблемі на дисплеї спалахне червоним кольором відповідний світлодіодний індикатор. В цьому випадку необхідно буде перевірити наявність газу в магістральній трубі і чи відкритий газовий вентиль на подання газу. Перевірити наявність газу в магістральній трубі можна шляхом включення газової плити. За наявності газу перезапустите котел. Якщо ж котел не включився після декількох спроб, тоді викликайте майстра по ремонту котлів.

Блокування при перегріванні.

Якщо Ви бачите що відповідний індикатор блимає червоним, тоді можна поступити таким чином. Вимкніть котел і відкрийте кран гарячої води до тих пір, поки не піде з крану холодна вода. Після цього можна включати котел.

Блокування при недостатньому тиску в системі.

Нормальний тиск в системі опалювання в холодному стані має бути в межах 1-1,3 бар. Щоб відновити тиск в системі опалювання, треба відкрити кран підживлення, обертаючи його проти годинникової стрілки, і тримати відкритим доки не набереться потрібний тиск. Потім щільно закрити. Якщо кран підживлення буде закритий не до кінця, то через це може зрости тиск в системі опалювання, що приведе до спрацьовування запобіжного клапан котла і можливому випліскуванню з нього води. Якщо ця проблема повторюється, тоді треба шукати причину в системі опалювання, найімовірніше десь підтікає вода.

Блокування при порушенні в системі димовідводу.

У разі порушення роботи димаря або подання повітря котел блокується. При блокуванні відповідний світлодіодний індикатор спалахує жовтим кольором. В цьому випадку необхідно перевірити роботу димаря, наявність тяги. При необхідності почистити димар.

Блокування при відмові температурних датчиків.

Якщо апарат заблокувався із-за порушень в роботі датчиків температури, то світлодіодний індикатор блимає таким чином:

- жовтий/червоний для датчика температури контура опалювання;

- червоний/зелений для датчика температури контура ГВС.

В цьому випадку слід відрегулювати потужність подання газу. Для цього треба:

1). перевірити значення тиску газу на вході;

2). зняти пластмасовий ковпачок, розташований на бобіні модулятора, який захищає регулювальні гвинти регулятора тиску;

3). під'єднати мікроманометр до штуцера IN для перевірки тиску на вході газового клапана або до штуцера OUT для перевірки тиску на пальнику;

4). повернути регулятор на панелі управління за годинниковою стрілкою до упору і відкрити один або два крани гарячої води, щоб котел Nova Florida працював на максимальній потужності;

5). для збільшення тиску на пальнику обертати латунну гайку за годинниковою стрілкою і для зменшення тиску обертати її проти годинникової стрілки.При роботі котла на скрапленому газі латунну гайку закрутити за годинниковою стрілкою до упору.

Після регулювання включити котел і перевірити правильність і безшумність запалення пальника, перевірити відсутність витоків газу.

У будь-якій ситуації, а також при будь-яких поломках котла звертайтеся до нас. Наші фахівці в лічені хвилини встановлять причину поломки і усунуть в максимально короткі терміни якісно. Усі райони Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський).

Для ремонту і обслуговування котлів Nova Florida викликайте майстра по номерах телефонів :+38 050 487 83 74 або +38 067 326 27 66, +38 044 321 03 23.