Ремонт газових котлів PROTHERM

Компанія PROTHERM займається виробництвом опалювальної техніки з 1991 року. У асортименті компанії представлені настінні і підлогові газові котли, твердопаливні котли, котли на рідкому паливі, промислові котли, бойлеры непрямого нагріву, а також усі необхідні комплектуючі і запасні частини. Завдяки доступній ціні і європейській якості продукції компаніяPROTHERM завоювала довіру споживачів.

Іноді і кохана нам техніка виходить з ладу з різних причин. І котли PROTHERM не є виключенням. Щоб усунути неполадки в роботі котла, розглянемо часті причини і коды помилок.

PROTHERM
Код ошибки / Характеристика поломки Методи усунення
F0
Нестача води в системі опалення
1. Перевірити або відкрити газовий кран перед котлом.
2. Перевірити, включаючи інший газовий прилад.
3. Натиснути кнопку на газовому клапані.
4. Продути трубку: для цього необхідно натиснути кнопку на газовому клапані і утримувати її впродовж хвилини, після чого повторити запуск котла.
F1
Втрата полум'я, блокування розжига
Часто означає перегрівання термостата, для усунення спробуйте натиснути на нім кнопку перезапуску RESET.
F2
Несправності датчика температури опалювального контура або зниження температури КВ нижче3 °C.
Якщо температура нижча3 °C., тоді треба прогріти усі нутрощі (котла) температура вища 3 °C. Якщо проблеми з датчиком, тоді його замінити.
F3
Перегрев котла
Коли температура знизиться нижче 95 °C показника, котел самостійно запуститься. Якщо знову станеться подібна ситуація, перезапустите тепловий запобіжник.
F4
Несправності датчика ГВП
Нагрів в опалювальному контурі працює, немає подання гарячої води. Датчик вийшов з ладу і потребує заміни, або окислення контактів, зачистити і переглянути їх.
F5
Несправності зовнішнього температурного датчика
Котел працює, але температурний контроль здійснюється термодатчиком котла. Для усунення перевірте, чи не стався механічний обрив в ланцюзі котел-датчик, якщо обриву немає, потрібна його заміна.
F6
Несправності датчика газів, що відходять
Продзвоніть сполучні дроти між датчиком і платою. Можливо, плата вийшла з ладу або несправний сам датчик. Цю поломку може викликати несправний трансформатор розжига, перевірте його.
F7
Розрив зв'язку
При підключенні до контроллера не приходить сигнал від одного з елементів, або бракує напруги на клемі в платі управління.
F8
Розмикання ланцюга NTC датчика і заземленням бойлера ГВП.
Продзвоніть цей ланцюг з'єднань, від'єднайте і знову з'єднайте ці елементи, можливо відійшли контакти. Якщо ці маніпуляції не дали результату, замінити датчик.
F10
Коротке замиканняNTC датчика температури
У цій ситуації потрібна його повна заміна.
F15
Коротке замикання датчика зворотної тяги
Необхідно розібрати, прочистити усі клеми, з трубки видалити утворення, що відклалися. Якщо ця процедура не допомогла, знадобиться заміна датчика.
F20
Спрацював запобіжний температурний обмежувач
Можливе неправильне підключення температурного датчика подаючої лінії, через це температура підвищується вище 95 °C чи стався розрив в ланцюзі.
F22
Низький тиск рідини в опалювальному контурі менш0,3 бар.
Несправність датчика тиску рідини (замінити) або несправність або блокування насоса. Прочистите його і перевірте на предмет справної роботи. А також наберіть в систему рідину і перевірте на герметичність усі елементи на предмет витоку, якщо її виявили, усунете.

Якщо Ви сумніваєтеся в поломці або ж не можете самостійно визначити або усунути поломку компанія Ремонт UA# завжди прийде на допомогу. Наші кваліфіковані майстри знайдуть і усунуть будь-яку поломку і ваш котел радуватиме і гарячою водою і комфортною температурою в зимовий період.Працюємо по всіх районах Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і область.
Викликати майстра можна по номерах телефонів: