Ремонт газових котлів Vaillant в Києві

На сьогодні компанія Vaillant є одним з найбільших виробників в Європі по виробництву опалювальної і водонагрівальної техніки. Ця техніка і устаткування може задовольнити будь-які вимоги покупця. Опалювальне і водонагрівальне устаткування працює на газі, рідкому паливі і електроенергії. Котла фірми Vaillant зарекомендували себе надійними і легкими в експлуатації. А сучасний дизайн не залишить нікого байдужим.

У разі поломки котел видають помилку поломки. За кодом помилки Вам буде легший повідомити майстрові причину поломки.

Звертайтеся, ми постараємося вирішити будь-яке ваше питання.

Якщо на вашому котлі висвічується код помилки несправності, тоді при зв'язку з нами обов'язково повідомляйте цю інформацію. Це істотно полегшить у встановленні причини поломки. Ми завжди знайдемо час, щоб проконсультувати Вас з приводу ремонту вашої техніки.

Vaillant

Усі несправності видаються на дисплей автоматики у вигляді зашифрованих буквено-цифрових позначень. Коды помилок котла Vaillant можна подивитися в списку нижче:

1. Помилка f20 на котлі Vaillant сигналізує про перегрівання устаткування. Це може стати наслідком забивання теплообмінника різним сміттям, внаслідок чого теплоносій не має можливості на повноцінну циркуляцію і розігрівається до критичної температури.

2.Помилка f22 означає недостатню кількість води в системі або її повну відсутність.

3.Помилка f28 котла Вайлант - згоріла електронна плата. Таке може статися в результаті різкого стрибка напруги, саме тому рекомендується встановлювати стабілізатор мул же використати реле напруги.

4.Помилка f29 газового котла Vaillant - не спалахує газовий пальник. Після трьох невдалих спроб розжига котел автоматично відключається. Причин може бути декілька, від недостатнього тиску газу, до заїдання клапана або забивання отворів різним сміттям. Діагностику доведеться проводити самостійно, оскільки автоматика дає тільки загальне уявлення про проблему.

5.Помилка f36 котла Vaillant - вихід газоподібних продуктів горіння в приміщення. Може виникнути в результаті порушення герметичності трубопроводу або недостатнього рівня тяги в димарі.

6.Помилка f75 на котлі Vaillant означає нестачу тиску води в трубопроводі. Для усунення цієї проблеми можливо доведеться встановити насос для нагнітання тиску в трубопроводі.

Фирма Vaillant була заснована інженером Иоханом Вайллантом в Німеччині в місті Ремшейд. Компанія за короткі терміни завоювала любов і симпатії людей по всьому світу.

У 2000 році компанія Vaillant виходить на український ринок і нестримно завойовує довіру українців. "Вайллант Група Україна" має центральний офіс в Києві і регіональні філії в Дніпрі і Львові.

Котли випускаються газові (традиційні і конденсаційні) і електричні. Конденсаційні котли відбирають з продуктів згорання так звану "приховану" теплоту конденсації водяної пари, що міститься в них. Для споживача це означає - економна витрата палива і високі показники по екології. Енергоефективна технологія, вживана в конденсаційних котлах, дозволяє понизити витрату газу 15% порівняно з традиційним турбированим котлом. І це безперечно величезний плюс цих котлів.

Більшість котлів оснащена складною автоматикою. І трапляються, на жаль, поломки газових котлів, а також перебої в роботі. Якщо ваш котел перестав радувати Вас безперебійною роботою, тоді звернетеся до кваліфікованих майстрів по номерах телефонів : +38 050 487 83 74 або +38 067 326 27 66, +38 044 321 03 23.