Ремонт газових котлів Viessman в Києві

На жаль будь-яка техніка зношується, ламається і перестає працювати. У такому разі наші майстри виконають ремонт швидко і якісно, в максимально найкоротші терміни.

Звернутися можна по телефонах +38 050 487 83 74, +38 067 326 27 66, +38 044 321 03 23

Звертайтеся, ми постараємося вирішити будь-яке ваше питання.

Якщо на вашому котлі висвічується код помилки несправності, тоді при зв'язку з нами обов'язково повідомляйте цю інформацію. Це істотно полегшить у встановленні причини поломки. Ми завжди знайдемо час, щоб проконсультувати Вас з приводу ремонту вашої техніки.

Bosch

Компанія Viessman була заснована в1917 році. Компанією керує династія Висманн і на сьогодні власником є професор Мартін Виссманн, який представляє вже третє покоління. Таким чином компанія Viessman дбайливо передається від одного покоління іншому, що дозволяє їй злагоджено і ефективно працювати.

Компанія спеціалізується на випуску газових підлогових і настінних котлів, а також котли, призначені для роботи з пальниками вентиляторів, бойлерів і систем автоматичного управління опалювальним устаткуванням. Опалювальне устаткування випускається під такі види палива, як природний газ, біодизель, дизельне паливо. У підпорядкуванні у компанії 23 виробничих підрозділи в одинадцяти країнах світу.Продукція компанії Viessman продається в74 країнах світу.

Річний обіг компанії 2,2 млрд євро, що вже є показником відмінної роботи. Компанія з року в рік удосконалює вироблювальну опалювальну техніку, щоб вона радувала покупців надійністю і економічністю.

Слід зазначити, що компанія Viessman спонсорує спорт і спортсменів, наприклад, біатлон, лижні перегони, санний спорт, стрибки з трампліну.Серед підтримуваних спортсменів такі як Андреа Хенкель, Эрик Френцель, Тетяна Хюфнер і інші.

Котли Viessman випускаються твердопаливні, конденсаційні і газові. Останні у свою чергу випускають одно- і двоконтурні. Наприклад, пеллетный котел Viessmann Vitoligno 300-C не вимагають частого чищення внутрішніх поверхонь і регулярного видалення золи, на відміну від їх традиційних твердопаливних аналогів. А також тривалий час може працювати без втручання людини. Цей котел треба звільняти від золи всього кілька разів в рік. Газові котлиViessman оснащені останніми інженерними новинками, що робить їх економічними, надійними і в той же час простими і зрозумілими в експлуатації споживачеві.