Ремонт газових котлів Westen в Києві

Котли Westen дуже популярні в нашій країні. І не дивно. Адже котли Westen робляться на італійському заводі Baxi S.p.A. А італійці зарекомендували себе як надійного і якісного виробника теплотехнічного устаткування. КомпаніяBaxi S.p.A. являється лідер у своїй області на італійському ринку.

Котли Westen відповідають усім вимогам сьогоднішнього ринку. Оснащення котлів, їх комплектація не залишать байдужими споживачів. Привабливий дизайн впишеться у будь-який інтер'єр і задовольнить будь-яким бажанням покупців. Легкість і простота монтажу і обслуговування котлів при невеликій вартості грає не останню роль при виборі цієї техніки споживачами.

Усі котлиWESTEN оснащені електронною системою самодіагностики, яка відстежує роботу котла по10 параметрам. Що допомагає будь-якій людині розібратися в поломці, а також можливість самому ліквідовувати причину поломки. За безпеку роботи котлів відповідає відразу декілька пристроїв: датчики NTS, електрод контролю наявності полум'я, термостат захисту від перегрівання води в первинному теплообміннику, датчик тяги, запобіжні клапани в контурі опалювання іГВС, регулятор тиску газу на пальниках, система постциркуляції насоса, система захисту від замерзання в контурі опалювання і в контурі ГВС. Система захисту від блокування насоса включається кожні 24 години. Усі котли обладнані вбудованим захистом від занадто частих включень котла і фільтром механічного очищення на вході системи ГВС. Електроніка забезпечена фільтром радіоперешкод.

Vaillant

Котли Westen при поломці виводять код помилки, по якій можна зрозуміти, що вийшло з ладу в котлі. Розглянемо деякі помилки.

Коды помилок котла Westen

Код помилки і характеристикаМетоди усунення
Е01
Відсутність запалення
Переверніть вилку і вставьте в розетку. Перевірте чи відкритий газовий вентиль. Огляньте електрод розжига, його контакти. Якщо вони засмітилися, зачистите їх дрібнозернистим наждачним папером. Відстань електроду від пальника має бути3 мм. Після натисніть кнопку “R” і запустите котел.
Е03
Спрацював датчик тяги
Переконайтеся, що димохідний канал правильно підключений. Перевірте наявність тяги. Запаліть сірник і піднесіть його до контрольного віконця. Якщо полум'я відхилилося - тяга є. Якщо горить рівно - пора чистити димар. Відключіть трубки прессостата. Видаліть конденсат, що скупчився; Відкрийте кватирку, встановіть вентиляційний клапан.
Е10
Немає сигналу від гідравлічного прессостата
Перевірте тиск в системі. Огляньте труби і з'єднання на наявність протікання, а також оглянете на наявність течі теплообмінник і інші вузли.
Е25
Немає циркуляції рідини (заблокований насос)
Очистити впускний фільтр від забруднень; Виконати чищення і промивання насоса, його ремонт при необхідності. Видалити накип з теплообмінника. Витягніть вузол з корпусу і промийте реагентом. У домашніх умовах використайте розчин лимонної кислоти в співвідношенні 1:3
Е35
Паразитне полум'я
Перезапустіть котел; Перевірте клемне заземлення на модулі. Переверніть вилку в розетці.
Е97
Нестабільне живлення
Перезавантаження системи. Підключіть стабілізатор напруги.

Котли Westenє відмінною технікою для вкладення коштів із-за довговічності і економічності. Але якщо вже ваш котел дав збій або ламався, тоді наші майстри прийдуть Вам на допомогу. Виклик майстра по ремонту і обслуговуванню можна вчинити по номерах телефонів:+38 050 487 83 74, +38 067 326 27 66, +38 044 321 03 23