Інноваційні технології в газових котлах.

Газові котли займають левову частку в опалювальному устаткуванні. Економічність, доступність, надійність газових котлів робить їх бажаними в кожному будинку.

інновації котла

Світ опалювальної техніки не коштує на місці. Розвиток, модернізація і удосконалення нестримно розвивається з року в рік. Величезна увага приділяється не лише енергозбереженню, турботі про довкілля, але і загальному комфорту експлуатації устаткування.

Газові конденсаційні котли Viessmann є позитивним прикладом новаторського підходу до справи: це зручно, економно, екологічно, компактно і безшумно. Секрет конденсаційного котла дуже простий - використання тепла конденсації водяної пари.

Використовуючи газовий конденсаційний котел Viessmann, Ви досягніть максимальної ефективності в опалюванні при мінімальній витраті газового палива. Газовий конденсаційний котел Viessmann з ККД до 109% окупитися упродовж одного опалювального сезону, в умовах постійного зростання цін на енергоносії і гарантований термін служби конденсаційного котла до20 років актуальність і економічна ефективність застосування газового конденсаційного котла стає очевидною.

На сьогодні газовий конденсаційний котел Viessmann Vitodens 100-W є лідером продажів конденсаційних котлів на теплотехнічному ринку України. Конденсаційні котли марки Viessmann Vitodens 100-W мають самий кращий показник в співвідношенні ціна/якість.

Компанія Bosch Thermotechnik інвестує 86 млн. євро на дослідження і розвиток енергоефективних опалювальних систем в рік. Інвестиції дозволяють Вам отримувати тепло і гарячу воду будинку з оптимальними витратами і екологічно прийнятним способом.

У основу інновацій в газовому устаткуванні використовується когенерация. Когенерация - це одночасне вироблення електричного струму і тепла для опалювання. Завдяки когенерации прилади опалюють не лише житло і нагрівають воду, але і одночасно забезпечують потребу в електроенергії приватних будинків на одну і дві сім'ї.

1. Газовий пальник створює тиск, обумовлений зростанням температури, в герметично ущільненому корпусі.

2. Тиск приводить в дію робочий поршень, що знаходиться в корпусі.

3. Генератор перетворить цей рух поршня в електричний струм і таким чином виробляє електричний струм за ціною природного газу.

Таким чином засоби на вироблення електроенергії значно зменшуються. За допомогою цього приладу можна зменшити потребу в енергії для ведення домашнього господарства на половину.

Газовий тепловий насос працює за допомогою природного газу і виробляє екологічно чисту енергію з повітря або землі доступної для нагрівання приміщення і гарячої води.За наявності теплосъема, процеси в тепловому насосі запускаються автоматично. Додатковий конденсаційний котел виявляється зайвим, тому що газовий тепловий насос виконує його функцію. Ця технологія є також відповідною для використання в старих і нових будівлях.