Список статей по газовым котлам:

История котлаІсторія створення опалювального котла.
Сьогодні ми розглянемо процес еволюції від примітивних печей до сучасних котлів, зокрема і газових.створення котлаЯк відомо, першим і найдавнішим способом обігріву було звичайне вогнище...(Продовження)

Как выбрать котел2. Які бувають котли і якій вибрати?
Чим ближче до холодів, тим гостріше постає питання обігріву житла. Нині вибір дуже різноманітний. З одного боку, це просто чудово, що ми не обмежені тільки котлами однієї фірми, що простого у людини голова йде кругом.як вибрати. Итак, яких типів бувають котли? А котли бувають газові, електричні і твердопаливні....(Продовження)

Инновация котлов3. Інноваційні технології в газових котлах.
інновації котлаСвіт опалювальної техніки не коштує на місці. Розвиток, модернізація і удосконалення нестримно розвивається з року в рік...(Продовження)

Как выбрать котел4. Викликати майстра по ремонту котлів в Києві.
До вибору майстра по ремонту котла або колонки треба підходити відповідально. Не секрет, що некомпетентний ремонтник устаткування може не лише не усунути поломку, але і завдати шкоди техніці...(Продовження)

Инновация котлов5. Ремонт газових котлів Wolf
Німецька компанія Wolf виробляє якісне і надійне котельне обладнання. Висока якість підтверджена сертифікатом ISO 9001, яке компанія отримала першою в своїй галузі...(Продовження)

Как выбрать котел6. Історія компанії Immergas
КомпаніяImmergas - виробник газових котлів з Італії. Свій початок компаніяImmergas бере з далекого1964року. Так 5 лютого зібралися Романо Амадей, Бьянкі Джованні і Джузеппе Карра і вирішили втілити свою мрію про створення своєї компанії з виробництва опалювальної техніки в реальність ...(Продолжение)